آنتی ویروس F-Secure

توکان سرور به عنوان نماینده رسمی شرکت Datafellows به عنوان مالک آنتی ویروس F-Secure در ایران از سال 2020 فعالیت می‌نماید و در بخش End Point Protection و خدمات Total Security Solution امکان ارائه راه‌ حل های فنی خاص را برای مشتریان خود فراهم نموده است. ازجمله برخی از ویژگی‌های این آنتی ویروس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:.

حفاظت از سیستم‌ها با کارایی بالا
جلوگیری از گسترش بات نت ‌ها در شبکه
امکان اشتراک گذاری آپدیت‌ها بین سیستم‌های شبکه
کنترل دسترسی به وب‌سایت‌های مختلف
کنترل دسترسی کاربران به ابزارها و حافظه جانبی

برای اولین بار در سال 1988 این شرکت تحت عنوان (Data Fellows) شروع به کار کرد. در ابتدا وظیفه شرکت آموزش کاربران کامپیوتری بود و برای آن‌ها پایگاه‌های داده شخصی سازی شده می‌ساخت.

Data Fellows سه سال بعد از تاسیس، اولین پروژه نرم افزاری بزرگ خود را به بازار ارائه کرد و اولین اسکنر هوشمند برای محصولات آنتی ویروس را توسعه داد. سپس در سال 1994 اولین آنتی ویروس خود را برای ویندوز راه اندازی کرد. در نهایت در سال 1999 نام برند خود را به F-Secure تغییر داد.

جالب است بدانید که این شرکت اولین فناوری آنتی روت کیت را به نام (BlackLight) را ساخت که از سیستم عامل‌ها در برابر بد افزارهایی که به آن‌ها حمله می‌کردند، محافظت می‌کرد.

همچنین سازمان (AV-TEST) که به بررسی آنتی ویروس‌ها و نرم افزارهای امنیتی می‌پردازد، در سال 2016 برای پنجمین بار جایزه بهترین محافظ اینترنتی را به محصولات F-Secure داد.

چرا باید لایسنس F-Secure را دریافت کنیم؟
با توجه به تاریخچه شرکت و توضیحاتی که دادیم، هیچ توسعه دهنده‌ای بهتر از F-Secure از زیر و بم امنیت سایبری اطلاع ندارد. این شرکت که برای دهه‌ها به دنبال نوآوری در ارائه خدمات امنیت سایبری به شکل‌های مختلف بوده است، تا به حال از ده‌ها هزار شرکت و میلیون‌ها نفر در برابر حملات اینترنتی دفاع کرده است.

F-Secure سابقه‌ای بی‌نظیر در شناسایی حملات و محافظت از تمام دستگاه‌های هوشمند از جمله موبایل‌ها، تبلت‌ها، لپ تاپ‌ها و سرورهای اینترنتی دارد. به همین علت می‌تواند از مشتریان و شرکت‌ها در برابر هر نوع خطر از حملات پیشرفته سایبری و نقص داده‌ها گرفته تا باج گیری‌های سیستمی (Ransomware) دفاع کند.

امروزه بسیاری از بانک‌ها، شرکت‌های معروف و حتی سازمان‌های خطوط هوایی برای تامین امنیت خود از خدمات F-Secure استفاده می‌کنند.

نظرات مشتریان
+60000 خدمات ارائه شده
+10 سال‌ حضور در مارکت
+222000 مشتری از سراسر ایران
+70 دیتاسنتر در سراسر جهان