LiteSpeed

تکنولوژی لایت اسپید در اوایل سال ۲۰۰۲ بنا نهاده شد و به سرعت تبدیل به یک نرم افزار پیشرو از نظر عملکردی، مقیاس پذیری و امنیتی گردید که کاملا با آپاچی سازگار بود. باتوجه به رشد بالای اینترنت وب سایت‌های بزرگ و ارائه کنندگان خدمات هاستینگ که در تلاش برای کاهش مشکل لود سایت‌ها حتی با خرید سخت‌افزارهای اضافی هستند می توانند با استفاده از وب سرور لایت اسپید عملکرد بالاتری از زیر ساخت‌های کنونی و کاهش هزینه‌های زیر ساختی داشته باشند. . این وب سرور مناسب سایت‌های پر بازدید و تعداد کانکشن بالا می‌باشد. لایت اسپید قابل جایگزینی با آپاچی و دارای عملکرد بالا، امن، و به آسانی قابل استفاده می‌باشد. ویژگی‌های امنیتی این وب سرور باعث شده است که در برابر حملات از آسیب پذیری کمتری برخوردار بوده و گزینه مناسبی برای هاستینگ های اشتراکی می‌باشد. ایران‌سرور در سال ۲۰۱۷ اقدام به اخذ نمایندگی لایت اسپید کرده است.

انواع لایسنس
نسخه کلاینت

این لایسنس بر روی سیستم عامل سیستم نصب و کامپیوتر شخصی و اطلاعات موجود را از برنامه‌های جاسوسی محافظت و از ورود هر فایل مخربی جلوگیری می‌نماید. این نسخه هرگونه تغییر در کامپیوتر را که ممکن است به دلیل فایل مخرب باشد، (بطور مثال حتی در تنظیمات ) شناسایی و جلوگیری می‌نماید.

نسخه سرور

همانطور که از نام لایسنس مشخص می‌باشد این محصول بر روی ویندوز سرور نصب و اجرا خواهد شد و هر گونه فایل مخربی را قبل از آسیب غیر فعال و سخت افزار شما را اسکن خواهد کرد. آنتی ویروس F-Secure راه حل مطمئن برای جلوگیری از ورود ویروس و بد افزارها می‌باشد.

نظرات مشتریان
+60000 خدمات ارائه شده
+10 سال‌ حضور در مارکت
+222000 مشتری از سراسر ایران
+70 دیتاسنتر در سراسر جهان